ברוכים הבאים לע.ש. קונה רכבים לפירוק, החברה המובילה אשר קונה רכבים לפירוק באילת והסביבה. הרעיון בפירוק רכבים הוא כפול – הורדת כלי רכב ישנים מהכביש ומחזור הרכב הישן לחלפים (או ברזל) באופן ידידותי לסביבה.

קונה רכבים לפירוק באילת

חיסכון בכסף ובחיי אדם

כאשר מבקרים במדינות מתקדמות, כמו למשל יפן או אוסטריה, אפשר לשים לב לתופעה מעניינת – נדיר מאוד לפגוש על הכבישים כלי רכב שגילם עולה על עשר שנים. בישראל יש תרבות אחרת, כל מטאטא יורה וכל גרוטאה נוסעת על הכביש. אם אתם חושבים שאנחנו, כישראלים, 'דופקים את המערכת' כאשר אנחנו סוחטים מהמכונית הישנה שלנו עוד קילומטרז' אתם טועים בגדול. רכב ישן הוא מסחטה בלתי נגמרת של כסף. עוד טיפולים במוסך, עוד הוצאות בלתי צפויות, עוד עיכובים ועוד כסף על דלק. כן, בכלי רכב ישן בדרך כלל תצרוכת הדלק עולה. אנחנו בדרך כלל לא שמים לב לזה, אבל בחשבון חודשי ושנתי מי שנוהג במכונית ישנה כנראה 'מדמם' וזורק לפח מאות שקלים מיותרים כל שנה רק בגלל הדלק. בנוסף, במקרה של תאונת דרכים הסיכוי להיפגע פגיעה קשה וקטלנית כאשר נוהגים ברכב ישן מזנק בעשרות אחוזים. ככה שהחשבון פשוט – אם יש לכם 'טרנטה' שווה לכם להיפטר ממנה ולשלוח אותה למי שמתמחה ב'רכבים לפירוק'.

קונה רכבים לפירוק באילת במזומן

איך אתם עושים את זה תכל'ס? זה נורא פשוט. ראשית מעדכנים את משרד הרישוי בכוונה למכור את הרכב לפירוק (כלומר, להוריד אותו מהכביש). את זה עושים באמצעות מילוי טופס 'בקשה לביטול רכב' שתוכלו למצוא באתר משרד הרישוי, ממלאים את טופס ומציגים אותו במשרד הרישוי יחד עם תעודת הזהות של בעל הרכב ושאר המסמכים – שימו לב שאתם לא חייבים להטריח את עצמכם באופן פיזי למשרד הרישוי וניתן לבצע את כל התהליך באופן מקוון. בשלב הבאה ניתן למלא טופס בקשה להחזר אגרה, כך שברגע שמשרד הרישוי מכריז על כלי הרכב ככזה ש'הורד מהכביש לצרכי פירוק' אתם זכאים לקבל חזרה חלק מכספי האגרה ששילמתם.

מכירת רכב לפירוק באילת

אם אתם גרים באילת או הסביבה, עכשיו כל מה שנותר לכם לעשות זה להתקשר ל 'ע.ש. קונה רכבים לפירוק' אשר קונים רכבים לפירוק, לתאם עמו מועד איסוף והוא יגיע עד אליכם בזמן שנוח לכם, יאסוף את האוטו הישן וישלם לכם עליו במקום, על פי התעריף הקבוע שסוכם מראש. אחרי שהרכב יפונה בע.ש. יפרקו אותו לחלפים באופן אחראי וידידותי לסביבה.

פירוק רכבים באילת – ע.ש. קונה רכבים לפירוק

  • תשלום הוגן במזומן ועל המקום
  • גרירה חינם מבית הלקוח
  • קונה רכבים לפירוק באילת מכל סוג (פרטי, אספנות, טרקטורונים, משאיות, אוטובוסים, קטנועים, אפנועים משאיות, מלגזות ואפילו סירות)
  • תגובה מהירה בתוך שעה ולאורך 24 שעות היממה
  • אפשרות לביצוע עסקאות טרייד אין
  • ידידותי לסביבה

'ע.ש' קונה רכבים לפירוק באילת –  כי איתנו פירוק רכבים באילת זה ככה פשוט.