ברוכים הבאים לגרר איתי, החברה המובילה אשר קונה רכבים לפירוק  באשקלוןוהסביבה. הרעיון בפירוק רכבים הוא כפול – הורדת כלי רכב ישנים מהכביש ומחזור הרכב הישן לחלפים (או ברזל) באופן ידידותי לסביבה.

קונה רכבים לפירוק באשקלון

חיסכון בכסף ובחיי אדם

כאשר מבקרים במדינות מתקדמות, כמו למשל יפן או אוסטריה, אפשר לשים לב לתופעה מעניינת – נדיר מאוד לפגוש על הכבישים כלי רכב שגילם עולה על עשר שנים. בישראל יש תרבות אחרת, כל מטאטא יורה וכל גרוטאה נוסעת על הכביש. אם אתם חושבים שאנחנו, כישראלים, 'דופקים את המערכת' כאשר אנחנו סוחטים מהמכונית הישנה שלנו עוד קילומטרז' אתם טועים בגדול. רכב ישן הוא מסחטה בלתי נגמרת של כסף. עוד טיפולים במוסך, עוד הוצאות בלתי צפויות, עוד עיכובים ועוד כסף על דלק. כן, בכלי רכב ישן בדרך כלל תצרוכת הדלק עולה. אנחנו בדרך כלל לא שמים לב לזה, אבל בחשבון חודשי ושנתי מי שנוהג במכונית ישנה כנראה 'מדמם' וזורק לפח מאות שקלים מיותרים כל שנה רק בגלל הדלק. בנוסף, במקרה של תאונת דרכים הסיכוי להיפגע פגיעה קשה וקטלנית כאשר נוהגים ברכב ישן מזנק בעשרות אחוזים. ככה שהחשבון פשוט – אם יש לכם 'טרנטה' שווה לכם להיפטר ממנה ולשלוח אותה למי שמתמחה ב'רכבים לפירוק'.

קונה רכבים לפירוק באשקלון במזומן

איך אתם עושים את זה תכל'ס? זה נורא פשוט. ראשית מעדכנים את משרד הרישוי בכוונה למכור את הרכב לפירוק (כלומר, להוריד אותו מהכביש). את זה עושים באמצעות מילוי טופס 'בקשה לביטול רכב' שתוכלו למצוא באתר משרד הרישוי, ממלאים את טופס ומציגים אותו במשרד הרישוי יחד עם תעודת הזהות של בעל הרכב ושאר המסמכים – שימו לב שאתם לא חייבים להטריח את עצמכם באופן פיזי למשרד הרישוי וניתן לבצע את כל התהליך באופן מקוון. בשלב הבאה ניתן למלא טופס בקשה להחזר אגרה, כך שברגע שמשרד הרישוי מכריז על כלי הרכב ככזה ש'הורד מהכביש לצרכי פירוק' אתם זכאים לקבל חזרה חלק מכספי האגרה ששילמתם.

מכירת רכב לפירוק באשקלון

אם אתם גרים בבאשקלון או הסביבה, עכשיו כל מה שנותר לכם לעשות זה להתקשר ל 'גרר איתי' אשר קונים מכוניות לפירוק ונסיעה בדרום, לתאם איתנו מועד איסוף ונגיע עד אליכם בזמן שנוח לכם, הצוות של גרר איתי יאסוף את האוטו הישן וישלם לכם עליו במקום, על פי התעריף הקבוע שסוכם מראש. אחרי שהרכב יפונה בגרר איתי יפרקו אותו לחלפים באופן אחראי וידידותי לסביבה.

גרר איתי – פירוק רכבים באשקלון

  • תשלום הוגן במזומן ועל המקום
  • גרירה חינם מבית הלקוח
  • קונה רכבים לפירוק באשקלון מכל סוג (פרטי, אספנות, טרקטורונים, משאיות, אוטובוסים, קטנועים, אפנועים משאיות, מלגזות ואפילו סירות)
  • תגובה מהירה בתוך שעה ולאורך 24 שעות היממה
  • אפשרות לביצוע עסקאות טרייד אין
  • ידידותי לסביבה

'גרר איתי' קונה רכבים לפירוק באשקלון –  כי איתנו פירוק רכבים באשקלון זה ככה פשוט.